2023 – CB EXPO Dortmund

W wrześniu 2023 roku mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branży konopnej w Europie – targach Cannabis Business Expo and Conference (CB EXPO) w Centrum Kongresowym w Dortmundzie. To była trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia, które odbyło się równocześnie z InterTabac (Messe Dortmund).

Nasze papierosy konopne, jako pierwsze w Polsce objęte akcyzą, dawały nam możliwość legalnego handlu, co stanowiło prawdziwy przełom. Atmosfera na targach była niezwykle inspirująca. CB EXPO przyciągnęło nie tylko pasjonatów konopi, ale także czołowych prelegentów, którzy omawiali aktualne tematy istotne dla branży i dzielili się swoją wiedzą podczas kursów mistrzowskich.

Targi były pełne pozytywnej energii, entuzjazmu i ciekawych dyskusji. Odwiedzający mieli szansę poznać różnorodne produkty, marki i usługi związane z konopiami, a my mieliśmy przyjemność spotkać wielu zainteresowanych naszymi papierosami konopnymi. Pytania, rozmowy i zainteresowanie naszymi produktami sprawiły, że nasza obecność na targach była niezwykle udana.

CB EXPO to nie tylko miejsce prezentacji, ale także doskonała okazja do budowania relacji i nawiązywania kontaktów z międzynarodową publicznością. To wydarzenie pokazało, że branża konopna nadal się rozwija i ma wiele do zaoferowania. Jesteśmy podekscytowani perspektywą kolejnych edycji tego wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju naszej marki i całej branży konopnej.