2024 Inter Tabac Dortmund

W roku 2024 ponownie możemy cieszyć się perspektywą uczestnictwa w jednych z najważniejszych targów na świecie, poświęconych wyrobom tytoniowym i akcesoriom do palenia. To wyjątkowe wydarzenie przyciąga pasjonatów oraz ekspertów z całego globu, stanowiąc niezrównane źródło inspiracji i nowości.

Nasze papierosy konopne, jako pierwsze w Polsce objęte akcyzą pozwalającą na legalny handel, będą ponownie gwiazdą tych prestiżowych targów. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 12 000 gości i zgromadziła około 600 wystawców z 69 krajów, prezentujących swoją wyjątkową ofertę produktów i usług związanych z przyjemnością palenia tytoniu.

Co istotne, około 50 procent odwiedzających stanowili goście zagraniczni, co dowodzi międzynarodowej rangi tego wydarzenia. Innowacje takie jak „Międzynarodowy Pawilon Cygar” i różnorodny program towarzyszący spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników.

Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 19-21 września 2024 roku, tradycyjnie w halach Messe Dortmund. InterSupply, będąc częścią tych wydarzeń, kompleksowo odwzorowuje łańcuch procesów produkcji wyrobów tytoniowych, e-papierosów, fajek wodnych i akcesoriów. To idealna okazja do zaprezentowania naszych produktów i budowania relacji z międzynarodową publicznością.

Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję tych prestiżowych targów, która bez wątpienia przyczyni się do dalszego rozwoju naszej marki oraz branży konopnej. Do zobaczenia w Dortmundzie we wrześniu 2024 roku.

https://www.intertabac.de/en-gb/inter-tabac