2023 Weedfest Warszawa

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość! Za niecałe dwa miesiące, w dniach 27-28 maja 2023 roku, Warszawa stanie się centrum polskiej branży konopnej, ponieważ odbędą się tam niezwykłe targi, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń konopnych w Polsce i Europie. Chodzi oczywiście o Targi Konopne, które już teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem!

To już trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które z roku na rok rośnie i przyciąga coraz więcej pasjonatów konopi oraz przedstawicieli branży. W ubiegłym roku Targi Konopne w Warszawie były największym tego typu wydarzeniem w Polsce, co świadczy o rosnącym znaczeniu tej dziedziny.

Ale to nie wszystko! Jako firma z profesjonalnym podejściem do konopi, mamy przyjemność ogłosić, że będziemy obecni na tych targach, aby przedstawić Wam naszą najnowszą ofertę – pierwsze w Polsce papierosy konopne! Jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi i staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Targi Konopne to doskonała okazja, aby poznać różnorodność produktów i usług związanych z konopiami, a także dowiedzieć się więcej o ich zastosowaniach i potencjale. To miejsce, gdzie branża spotyka się z konsumentem, gdzie można wymieniać pomysły i zdobywać wiedzę na temat konopi.

Nie przegapcie tej okazji! Zapiszcie daty 27-28 maja 2023 roku w swoim kalendarzu i dołączcie do nas na Targach Konopnych w Warszawie. Bądźcie na bieżąco, ponieważ już niedługo podzielimy się więcej szczegółami na temat naszej obecności na targach oraz naszej oferty papierosów konopnych. Śledźcie nasz blog, aby być na pierwszym miejscu!

Do zobaczenia na Targach Konopnych w Warszawie!