2023 Asia International HEMP Expo

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich pasjonatów konopi i osób zainteresowanych przemysłem konopnym. W dniach od 22 do 26 listopada odbędzie się pierwsze i jedyne międzynarodowe wydarzenie tego typu w Tajlandii – Asia International HEMP Expo!

Targi te stanowią znakomitą okazję dla przedsiębiorców i przemysłowców z całego świata, którzy poszukują informacji, kluczowych korzyści, większej świadomości oraz zrównoważonych rozwiązań związanych z przyszłością konopi. Co ważne, konopie zostały już odblokowane i zalegalizowane w Tajlandii, co czyni ten kraj szczególnie atrakcyjnym miejscem dla innowacyjnych przedsięwzięć związanych z tą rośliną.

Asia International HEMP Expo to doskonałe miejsce do wymiany pomysłów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz poznania najnowszych trendów w przemyśle konopnym. Targi te gwarantują dostęp do najważniejszych informacji i ekspertów z branży, co pozwoli uczestnikom zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę.

Nie przegapcie tej unikalnej okazji, aby dowiedzieć się więcej o przemyśle konopnym w Tajlandii i na całym świecie. Zapiszcie daty 22-26 listopada w swoim kalendarzu i bądźcie gotowi na Asia International HEMP Expo!

Bądźcie na bieżąco, ponieważ już niedługo podzielimy się więcej szczegółów na temat tego fascynującego wydarzenia. Śledźcie nasz blog, aby być na pierwszym miejscu!

https://www.asiahempexpo.com/