2022 Weedfest

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branży konopnej w Polsce i Europie. Była to już koeljna edycja targów, na których prezentowaliśmy nasze papierosy konopne, jako pierwsze w Polsce objęte akcyzą, co umożliwiło nam legalny handel tym produktem.

Atmosfera na tych targach była naprawdę niezwykła. To było wydarzenie, które na stałe wpisało się w polską i europejską branżę konopną. Spotkaliśmy tam wiele konopnych firm z Polski i zagranicy, które prezentowały swoje produkty, od nasion po produkty CBD, sprzęt do uprawy, aż po akcesoria do używania konopi.

Targi były pełne różnorodnych stref, w tym strefa edukacyjna, gdzie można było uczestniczyć w ciekawych wykładach na temat konopi i ich zastosowań. Była także strefa klinik konopnych, gdzie eksperci udzielali cennych informacji na temat medycznego wykorzystania konopi.

Nie można zapomnieć o vape lounge, gdzie można było relaksować się i cieszyć się produktami konopnymi w przyjaznej atmosferze. A co najlepsze, byliśmy świadkami ogromu pozytywnej energii, jaka towarzyszyła wszystkim uczestnikom targów.

Podczas tych targów spotkaliśmy również ogromną liczbę osób zainteresowanych naszymi papierosami konopnymi. Pytania, rozmowy, chęć dowiedzenia się więcej – to wszystko sprawiło, że nasza obecność na targach była nie tylko okazją do prezentacji produktów, ale także do budowania relacji z pasjonatami konopi.

Targi były pełne inspiracji, nowych pomysłów i możliwości. To wydarzenie pokazało, że branża konopna rozwija się bardzo dynamicznie i jest pełna potencjału. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji tych wyjątkowych targów, które na pewno będą kolejnym krokiem w rozwoju naszej marki i całej branży konopnej.

Wydarzenie, które na stałe wpisało się w polską i europejską branże konopną. Zeszłoroczna trzecia edycja była największym konopnym wydarzeniem w Polsce!

https://weedfest.pl/pl/