2021 Kanaba Fest

Za nami targach Kanaba Fest 2021, gdzie atmosfera była naprawdę niezwykła. To był moment pełen fajnej energii i entuzjazmu, zarówno z naszej strony, jak i ze strony licznych zainteresowanych naszymi produktami.

Warto było być świadkiem tych wyjątkowych targów, które odbyły się już 4 i 5 września w Warszawie, przy Placu Konesera 4. To były największe w Polsce targi konopne, a my mieliśmy ogromną przyjemność być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Co jeszcze czyniło te targi niezwykłymi? Otóż, nasze papierosy konopne były pierwszymi w Polsce, które uzyskały akcyzę, co umożliwiło nam legalny handel tym produktem.

Atmosfera na targach była elektryzująca. Spotkaliśmy się tam z wieloma pasjonatami konopi, którzy byli równie podekscytowani jak my. To było miejsce, gdzie można było wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i przede wszystkim pasją do konopi. Wszystko to sprawiło, że Kanaba Fest 2021 był pełen pozytywnej energii i inspirujących rozmów.

Nie możemy zapomnieć o ogromnym zainteresowaniu naszymi papierosami konopnymi. Ludzie przystawali do naszego stoiska, zadawali pytania, chcieli dowiedzieć się więcej o naszych produktach i jakie korzyści mogą przynieść. Było to niesamowicie satysfakcjonujące doświadczenie, widząc, że nasze papierosy konopne cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Kanaba Fest 2021 to nie tylko wydarzenie branżowe, to prawdziwa uczta dla miłośników konopi. To miejsce, gdzie spotkała się społeczność pasjonatów z całego świata, a Warszawa, przekształcona na te kilka dni w epicentrum branży konopnej w Europie, była idealnym miejscem do nawiązywania nowych kontaktów i odkrywania fascynujących aspektów tej unikalnej rośliny.